Kwadratowe panele tapicerowane

 

Panel ścienny tapicerowany w kształcie kwadratu jest bardzo często zamawianym kształtem. Taki panel tapicerowany można wkomponować do każdego wnętrza. Z kwadratowych paneli tapicerowanych można na ścianie stworzyć niesamowitą i miłą dla oka kompozycję. Najczęściej aksamitne, kwadratowe panele ścienne montuje się równolegle do podłogi lub sufitu, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zamontować je inaczej- z przekątną zorientowaną pionowo. Kwadraty rozmieszczone symetrycznie lub niesymetrycznie przyciągają wzrok, są neutralne i przyjemne dla oka.

Jeden, dwa, trzy rzędy paneli? Panele obok siebie lub z odstępami mniejszymi lub większymi? Czemu nie. Ogranicza nas tylko wyobraźnia i dostępna powierzchnia na ścianie.

Kwadratowe panele tapicerowane

mogą być również zamontowane w różnych kolorach- każdy panel inny. Są miejsca, gdzie różnorodność jest wręcz wskazana, a taki układ paneli ożywi każde pomieszczenie i nada każdemu pomieszczeniu charakteru. Zachęcamy do eksperymentów- różnokolorowa ściana lub gradacja kolorów w odcieniach od jasnego do ciemnego może być naprawdę dobrym pomysłem. 

Kwadratowe panele tapicerowane mają wymiar 30 x 30 centymetrów. Na życzenie możemy wykonać kwadratowy wzór również w innych- większych lub mniejszych wymiarach.

Panele tapicerowane kwadratowe ze standardowej oferty mają grubość 5 centymetrów, są wypełnione pianką i pokryte aksamitem. Dzięki specjalnej obróbce uzyskujemy efekt trójwymiarowy.

Aksamit użyty do tapicerowania prezentuje się niezwykle elegancko i ekskluzywnie. Panele aksamitne i welwetowe są łatwe w pielęgnacji. Do czyszczenia i pielęgnacji paneli tapicerowanych wystarczy szczoteczka z miękkim włosiem i odkurzanie od czasu do czasu przy użyciu ssawki przeznaczonej do tkanin. 

Panele tapicerowane kwadratowe

Instrukcja montażu paneli tapicerowanych.Montaż paneli jest niezwykle prosty. Klei się je bezpośrednio do ściany przy pomocy taśmy dwustronnej, taśmy na rzepy lub przy pomocy kleju. Panele materiałowe można montować tak, żeby stykały się bokami lub z odstępem. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. 

Zachęcamy do zapoznania się z

Ofertą kwadratowych paneli,

ale również innych dostępnych kształtów- prostokątów, sześciokątów (plaster miodu) i trójkątów.

Panele tapicerowane dostępne w sklepie paneletapicerowane3d.pl są produkowane w Polsce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl