Panele tapicerowane chevron- jodełka francuska

oferujemy w czterech rozmiarach.

Panele tapicerowane jodełka

Panele tapicerowane jodełka francuska

Panele tapicerowane chevron

Panele tapicerowane jodła francuska

Panele jodełki

 

Panele tapicerowane - jodełki

Panele tapicerowane układane na ścianie w formie jodełki są bardzo popularne. Wzór jodełki wrócił do łask. Kiedyś jodełki spotykane przede wszystkim na podłogach, dziś również na ścianach, a nawet suficie.

Rozróżnia się trzy rodzaje jodełek- jodełkę klasyczną, francuską i węgierską. Jodełka klasyczna (czasem nazywana również angielską) to ta jodełka, gdzie elementy kompozycji są łączone ze sobą pod kątem dziewięćdziesięciu stopni, jodełki francuskie są łączone pod kątem czterdziestu pięciu stopni, natomiast jodełki węgierskie mają elementy łączone pod kątem 60 stopni.

Panele tapicerowane - jodełka francuska

Zdecydowanie najbardziej popularna jest jodełka francuska. Najczęściej spotyka się na ścianie jodełki wykonane z drewnianej deski. Jest to rozwiązanie efektowne, naturalne, ale bardzo drogie i trudne w montażu. Poza tym są miejsca, gdzie drewno nie będzie pasowało najlepiej, albo po prostu nie można go zastosować.

Jako alternatywę proponujemy jodełki układane na ścianie z paneli tapicerowanych. Poszczególne elementy (prawe i lewe) mają kształt równoległoboku. Oferujemy panele tapicerowane w czterech długościach boku. Panele tapicerowane jodełki można montować pionowo lub poziomo, ale również tworzyć niezwykłe, intrygujące, geometryczne kompozycje na ścianie. Jodełki dają niesamowitą ilość kombinacji stworzenia własnego wzoru.

 Panel tapicerowany jodła francuska  Panele tapicerowane jodełka francuska Panele tapicerowane chevron Panel tapicerowany jodełka

Panele wygłuszające tapicerowane

Panele tapicerowane są proste w montażu i bardzo funkcjonalne. Oprócz funkcji dekoracyjnej służą jako wygłuszenie pomieszczenia. Panel grubości 5 centymetrów obłożony tkaniną welurową doskonale tłumi niechciane dźwięki. 

Łóżko przy ścianie

Łózko- czyli najbardziej istotny mebel w sypialni powinno być wygodne, dopasowane i bezpieczne. Bezpieczeństwo jest ważne zwłaszcza dla dzieci. Łóżeczko dziecięce stawiamy z reguły przy ścianie, żeby zaoszczędzić miejsce w pokoju. Jest ryzyko, że dziecko wiercąc się i przewracając w rezultacie może uderzyć o ścianę. Żeby zapobiec takiej sytuacji można zamontować panele tapicerowane. Jako poduszki na ścianę nie tylko zabezpieczą dziecko, ale też pokój dziecięcy stanie się bardziej przytulny.

Z czego są zrobione panele tapicerowane?

Panele tapicerowane składają się z trzech elementów- podstawy mdf, wypełnienia z gąbki i tkaniny. Używamy tkanin welwetowych. Panel ma grubość aż 5 centymetrów, co daje efekt 3d. Tkanina welurowa jest przyjemna w dotyku i sprawi, że pomieszczenie będzie bardziej przytulne.

Stosując panele tapicerowane na ścianę można stworzyć własną, niepowtarzalną strefę komfortu.

Oprócz paneli oferujemy również gotowe wezgłowia do łóżek i łóżka.

Panele w jodełkę francuską - chevron

Jodełka francuska na ścianie

Zapewne każdy z nas zna wzór jodełki francuskiej - tak była układana klepka na podłogach, co prezentowało się klasycznie i dostojnie. Ten typ kompozycji wraca do mody - w nowej odsłonie! Co powiecie na panele w jodełkę zdobiące ścianę? Tym razem w wersji welurowej. Miły w dotyku panel doskonale podkreśli wybraną ścianę i sprawi, że będzie ona tą ulubioną!

Panele ścienne jodełka

Zalety paneli ściennych

Panele ścienne są miękkie, delikatne i eleganckie. Urozmaicają wnętrze, gdyż są wyraziste i wprowadzają nową formę i strukturę do pomieszczenia. Mogą tworzyć wspaniałą kompozycję i eksponować ścianę lub jej fragment. Panele tapicerowane w jodełkę najczęściej są montowane nad łóżkiem jednak coraz częściej tworzą coraz bardziej oryginalne formy, pokazując tym samym inwencję twórczą właścicieli wnętrza. Panele wpływają też na przytulność pomieszczeń - tworzą przyjemny charakter, który wpływa na odbiór całego wnętrza. Oddziałują również na komfort mieszkańców - izolują od zimna i tłumią hałasy.

Panele w jodełkę

Szeroki wybór paneli
Panele występują w wielu modnych kolorach, w tym w butelkowej zieleni, szarości, brązie i żółci. Mogą być komponowane w jednej kolorystyce albo tworzyć nietuzinkowe połączenia. Jeśli rozważamy panele ścienne jodełka nie ma sobie równych. Występuje w różnych rozmiarach, można więc dostosować projekt do swoich potrzeb. Welur w każdej kolorystyce prezentuje się inaczej i nabiera odmiennego charakteru. Panele w jodełkę zdobią różne wnętrza - i minimalistyczne, i klasyczne.

Panele tapicerowane w jodełkę

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl