Panele sześciokątne

Panele tapicerowane- plaster miodu

 

Panele ścienne tapicerowane w kształcie heksagonu- inaczej sześciokąta foremnego, potocznie zwanego plastrem miodu są ostatnio bardzo popularne. W odróżnieniu od typowych prostokątnych lub kwadratowych paneli ściennych wyróżniają się efektownym, przyciągającym wzrok kształtem. Są nietuzinkowe, rzucające się w oczy.

Panele tapicerowane sześciokątne

Heksagonalne panele tapicerowane pasują do każdego typu wnętrza. Są ponadczasowe. Sześciokąt foremny, to  wzór, który czerpie inspirację z natury, nazwa plaster miodu nie wzięła się z przypadku. Produkty przeznaczone do wykończenia wnętrz w tym kształcie są modne od długiego czasu i można zauważyć, że z roku na rok powiększa się gama różnych produktów nawiązujących do kształtu heksagonu.

Standardowy sześciokątny panel tapicerowany ma wymiary: szerokość całkowita 41 centymetrów, wysokość 36 centymetrów i długość boku 20 centymetrów. Oczywiście na zamówienie możemy zrobić sześciokątne panele tapicerowane w innym rozmiarze.

 Panele tapicerowane Hexagon pozwolą stworzyć stylową ścianę w salonie lub pokoju, wezgłowie łóżka, wypełnienie wnęki w przedpokoju lub po prostu siedzisko.

 Panel tapicerowany plaster miodu ma grubość 5 cm, jest wypełniony gąbką, pokryty tkaniną welwetową, a podstawa to płyta mdf. Podstawa i pianka są wycinane na nowoczesnych obrabiarkach CNC, co gwarantuje dokładność paneli i powtarzalność wzoru.

Panele tapicerowane plaster miodu

 

Panel sześciokątny na ścianę

Welwet użyty do tapicerowania prezentuje się bardzo elegancko i wręcz luksusowo. Czyszczenie paneli tapicerowanych wykonuje się tak samo jak tapicerowanych mebli (sof, kanap, foteli). Panele tapicerowane welurowe i aksamitne plaster miodu są bardzo łatwe w pielęgnacji- wystarczy miękka szczoteczka, żeby usunąć zabrudzenia, natomiast od czasu do czasu panele należy odkurzyć przy użyciu ssawki do miękkich materiałów. 

Montaż paneli tapicerowanych sześciokątnych heksagon jest szybki, łatwy i czysty. Można je kleić bezpośrednio do ściany przy pomocy kleju lub pomocy taśmy dwustronnej. Panele materiałowe sześciokątne można montować tak, jeden przy drugim, lub z odstępem. Montaż ściennych paneli tapicerowanych plaster miodu z pewnością pójdzie Ci łatwo i szybko. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sześciokątnych paneli tapicerowanych, ale również innych kształtów z naszej oferty- prostokątów (w rozmiarach 40x30 cm, 50x30 cm i 60x30 cm), kwadratów o boku 30 cm i trójkątów równobocznych.

Panele materiałowe dostępne w naszej ofercie są wyprodukowane w Polsce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl