Panele tapicerowane w kształcie płotków.

Są to panele przeznaczone do zamontowania na ścianie przede wszystkim w pokoju dziecięcym. Ten nietypowy, ciekawy kształt, zwłaszcza w żywych kolorach podoba się dzieciom.

Panele tapicerowane płotki sprawiają, że pomieszczenie jest przytulne, dzieci czują się bezpiecznie.

Panele tapicerowane do pokoju dziecięcego "płotek"

Panele tapicerowane w kształcie płotków.

Są to panele przeznaczone do zamontowania na ścianie przede wszystkim w pokoju dziecięcym. Nietypowy, ciekawy kształt, zwłaszcza w żywych kolorach podoba się dzieciom.

Z tego powodu znakomicie się sprawdzają w miejscach, gdzie spędzają czas dzieci. Panele tapicerowane płotki są chętnie stosowane w przedszkolach, świetlicach, a nawet żłobkach. Taka „ciekawa ściana” sprawia, że panele pobudzają wyobraźnię przy zabawie. Do tego panele tapicerowane płotki sprawiają, że pomieszczenie jest przytulne, dzieci czują się bezpiecznie.

Z czego są zrobione panele tapicerowane

Panele tapicerowane produkujemy z trzech głównych komponentów. Podstawa to mdf, wypełnienie z gąbki, a tkanina, którą pokrywamy to miękki i przyjemny w dotyku welwet. Panele mają grubość aż 5 centymetrów. Oferujemy 12 wzorów w 23 modnych kolorach.

Panele wygłuszające

Panele tapicerowane płotek to nie tylko element dekoracyjny. Sprawdzają się jako panele wygłuszające. Jest to bardzo ważne, ponieważ dziecko ma większy komfort snu i po prostu śpi lepiej.

Panele tapicerowane dzięki temu, że są miękkie amortyzują uderzenia w ścianę na przykład podczas szalonych zabaw dzieci. Umieszczone na ścianie obok łóżka zapobiegną uderzeniom w ścianę podczas snu.

Bezpieczne panele

Jak ułożyć panele na ścianie

W sposób, który przyjdzie nam do głowy. Każde ułożenie jeśli nam się podoba jest dobre. Ułożone pionowo obok siebie wyglądają efektownie i intrygująco, ale oczywiście ułożone poziomo również wyglądają bardzo dobrze. W każdej konfiguracji panele tapicerowane płotek przyciągają wzrok.

Jakie panele wybrać

Z paneli tapicerowanych w kształcie płotka i paneli tapicerowanych w standardowych geometrycznych kształtach wykreujemy na ścianie dowolne, niepowtarzalne kompozycje. Panele tapicerowane mocowane na rzep pozwolą zmienić układ paneli na ścianie w każdej chwili.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą paneli tapicerowanych w innych kształtach- prostokątnych, kwadratowych, trójkątów, sześciokątów lub rombów.

Panele płotki występują w dwóch wersjach. Płotki zaokrąglone z obu stron i płotki zaokrąglone z jednej strony.

Czyszczenie paneli tapicerowanych

Jest proste i łatwe. Powierzchnię paneli czyścimy szczoteczką z miękkim włosiem, zgodnie z kierunkiem włókiem. Od czasu do czasu można panele tapicerowane odkurzyć, ważne, żeby użyć ssawki odpowiedniej dla mebli tapicerowanych.

Panele tapicerowane dla dzieci

Panele tapicerowane dla dzieci w ostatnim czasie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nic w tym dziwnego, bowiem jest to nie tylko bardzo dekoracyjne rozwiązanie, ale przede wszystkim praktyczne, szczególnie w miejscach, gdzie maluchy spędzają każdego dnia mnóstwo czasu.

Panele tapicerowane na ścianę dla dzieci

Panele tapicerowane są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku, o grubości około 5 cm. Ich zastosowanie daje nie tylko oryginalny efekt wystroju wnętrza, ale również stanowi pewnego rodzaju zabezpieczenie przed urazami, szczególnie przydatne, gdy w domu są małe dzieci.
Panele tapicerowane na ścianę dla dzieci składają się z płyty MDF (podstawa) oraz gąbki i tkaniny ( w tym przypadku jest to miękki i niezwykle przyjemny w dotyku welwet), która okrywa cały panel.
Warto wiedzieć, że niektóre z panel mocowane są na rzep. To nie tylko sprawia, że ich montaż jest niezwykle prosty, ale również daje możliwość dowolnego przenoszenia konstrukcji wykonanych z paneli zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba.

Panele ścienne dla dzieci

Urządzenie pokoju dziecięcego to duże wyzwanie dla każdego rodzica. Pomieszczenie to musi spełniać wiele funkcji, stwarzając idealne warunki dla maluchów do wypoczynku i rozwoju. Dzieci są aktywne, dlatego też z dużą starannością należy zadbać o ich bezpieczeństwo w pokoju. Idealne posłużą do tego panele tapicerowane na ścianę. Taki element nie tylko będzie stanowił ciekawy smaczek aranżacyjny, ale również uchroni malucha przez potencjalnymi czy będzie stanowił wygodne oparcie np. w czasie czytania książek.
Poza kwestiami estetyki i bezpieczeństwa, dlaczego warto zastosować panele tapicerowane na ścianach w dziecięcym pokoju? Przede wszystkim ze względu na to, że:
- dobrze sprawdzają się jako środek wygłuszający pomieszczenie,
- dobrze izolują od chłodu,
- są miękkie i bardzo przyjemne w dotyku.
Warto również podkreślić, że wbrew pozorom utrzymanie tapicerowanych paneli ściennych nie jest trudnym zadaniem i nie zajmuje także zbyt wiele czasu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl