Panele tapicerowane w kształcie płotków.

Są to panele przeznaczone do zamontowania na ścianie przede wszystkim w pokoju dziecięcym. Ten nietypowy, ciekawy kształt, zwłaszcza w żywych kolorach podoba się dzieciom.

Panele tapicerowane płotki sprawiają, że pomieszczenie jest przytulne, dzieci czują się bezpiecznie.

Panele tapicerowane do pokoju dziecięcego "płotek"

Panele tapicerowane w kształcie płotków.

Są to panele przeznaczone do zamontowania na ścianie przede wszystkim w pokoju dziecięcym. Nietypowy, ciekawy kształt, zwłaszcza w żywych kolorach podoba się dzieciom.

Z tego powodu znakomicie się sprawdzają w miejscach, gdzie spędzają czas dzieci. Panele tapicerowane płotki są chętnie stosowane w przedszkolach, świetlicach, a nawet żłobkach. Taka „ciekawa ściana” sprawia, że panele pobudzają wyobraźnię przy zabawie. Do tego panele tapicerowane płotki sprawiają, że pomieszczenie jest przytulne, dzieci czują się bezpiecznie.

Z czego są zrobione panele tapicerowane

Panele tapicerowane produkujemy z trzech głównych komponentów. Podstawa to mdf, wypełnienie z gąbki, a tkanina, którą pokrywamy to miękki i przyjemny w dotyku welwet. Panele mają grubość aż 5 centymetrów. Oferujemy 12 wzorów w 23 modnych kolorach.

Panele wygłuszające

Panele tapicerowane płotek to nie tylko element dekoracyjny. Sprawdzają się jako panele wygłuszające. Jest to bardzo ważne, ponieważ dziecko ma większy komfort snu i po prostu śpi lepiej.

Panele tapicerowane dzięki temu, że są miękkie amortyzują uderzenia w ścianę na przykład podczas szalonych zabaw dzieci. Umieszczone na ścianie obok łóżka zapobiegną uderzeniom w ścianę podczas snu.

Bezpieczne panele

Jak ułożyć panele na ścianie

W sposób, który przyjdzie nam do głowy. Każde ułożenie jeśli nam się podoba jest dobre. Ułożone pionowo obok siebie wyglądają efektownie i intrygująco, ale oczywiście ułożone poziomo również wyglądają bardzo dobrze. W każdej konfiguracji panele tapicerowane płotek przyciągają wzrok.

Jakie panele wybrać

Z paneli tapicerowanych w kształcie płotka i paneli tapicerowanych w standardowych geometrycznych kształtach wykreujemy na ścianie dowolne, niepowtarzalne kompozycje. Panele tapicerowane mocowane na rzep pozwolą zmienić układ paneli na ścianie w każdej chwili.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą paneli tapicerowanych w innych kształtach- prostokątnych, kwadratowych, trójkątów, sześciokątów lub rombów.

Panele płotki występują w dwóch wersjach. Płotki zaokrąglone z obu stron i płotki zaokrąglone z jednej strony.

Czyszczenie paneli tapicerowanych

Jest proste i łatwe. Powierzchnię paneli czyścimy szczoteczką z miękkim włosiem, zgodnie z kierunkiem włókiem. Od czasu do czasu można panele tapicerowane odkurzyć, ważne, żeby użyć ssawki odpowiedniej dla mebli tapicerowanych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl