Panele trójkątne

Trójkątne panele tapicerowane

 

Trójkątny panel tapicerowany na ścianę to nasz najlepiej sprzedający się produkt. Trójkąt równoboczny to nasz ulubiony kształt, który daje najwięcej możliwości i kombinacji tworzenia efektownych, niepowtarzalnych wzorów. Dlaczego? Dwa trójkąty- mamy romb, trzy trójkąty- to trapez, cztery trójkątne panele- jest już równoległobok, sześć z kolei tworzy heksagon (inaczej sześciokąt). Aranżacja ścian przy zastosowaniu trójkątnych paneli tapicerowanych na ścianę to znakomita zabawa z geometrią. Biorąc pod uwagę dostępną kolorystykę (23 modne i efektowne kolory) mamy niezliczoną możliwość tworzenia niepowtarzalnego wystroju. Jednokolorowa ekspozycja czy różnokolorowa z kontrastami jest równie efektowna.

Panele tapicerowane trójkąty

Po montażu paneli tapicerowanych każde pomieszczenie od razu robi się przytulne, a przy zastosowaniu ściennych paneli w różnych kolorach dodajemy uroku i charakteru naszym wnętrzom. Swoją drogą montaż to bardzo prosta sprawa. Nie wymaga fachowej wiedzy i angażowania specjalistów. Nie wymaga też inwestycji w narzędzia. Jak zamontować panele na ścianę? Instrukcje i wskazówki są przedstawione na tej stronie (kliknij).

 

Panele tapicerowane na ściany to znakomita alternatywa dla tapet, czy monotonnych, często jednokolorowych farb. Panele ocieplają wnętrza, pochłaniają odgłosy, likwidują echo i pogłos w dużych pomieszczeniach. W skrócie tworzą naszą własną, indywidualną strefę komfortu.

Panele tapicerowane, które produkujemy mają podstawę z płyty mdf, wypełnienie to bardzo dobre jakościowo gąbki, które się nie odkształcają, a materiał to welur. Panele tapicerowane mają grubość aż 5 cm.

Standardowy panel tapicerowany trójkątny ma wszystkie boki długości 30 centymetrów. To optymalna wielkość, jeśli jednak jest potrzeba stworzenia większych elementów- możemy wykonać ścienne panele tapicerowane na zamówienie. W sprawie możliwości, wycen proszę o kontakt e-mail.

Panele tapicerowane trójkątne

Zastosowane materiały do produkcji trójkątnych paneli tapicerowanych pochodzą od renomowanych producentów, są doskonałej jakości dzięki czemu tworzymy produkt na lata.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą innych kształtów paneli tapicerowanych dostępnych w naszej ofercie w tym prostokątów (w wymiarach 40x30 cm, 50x30 cm i 60x30 cm), ale również kwadratów o boku 30 cm i sześciokątów- tzw. „plastrów miodu”.

Nasze panele tapicerowane to produkt w 100% polski.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl