Prostokąt 60x30 cm

Prostokątne panele tapicerowane 60x30

 

Największy i najbardziej efektowny panel tapicerowany w kształcie prostokąta ze standardowej oferty naszego sklepu. Panele przeznaczone do zamontowania na ścianie w orientacji poziomej lub pionowej, jeden, kilka, a nawet kilkanaście- ilość zależy tylko i wyłącznie od naszej wizji. Prostokątny panel tapicerowany doskonale nadaje się na stworzenie własnego wezgłowia dla łóżka lub zagłówek. Prostokątny panel tapicerowany jest chętnie kupowany również do pokojów dziecięcych, ponieważ zwiększa bezpieczeństwo. Panel zamontowany  obok łóżka, czy łóżeczka pozwala uniknąć uderzenia w ścianę podczas snu, czy podczas zabawy. Prostokątny panel tapicerowany może być też wykorzystany jako oparcie ławy w przedpokoju.

Panel tapicerowany 60x30

Panele tapicerowane mają grubość 5 cm, taka grubość powoduje doskonałe pochłanianie dźwięków z otoczenia. Często przez odgłosy dobiegające z ulicy lub zza ściany nie możemy spać. Rozwiązanie takiego problemu to właśnie prostokątny panel tapicerowany.

Panel jest obłożony delikatnym welurem, który sprawi, że sypialnia stanie się jeszcze bardziej przytulna i komfortowa.

Panele można stosować w jednym rozmiarze (tu pokazane 60x30 centymetrów) lub dowolnie konfigurować panele w różnych szerokościach. Oprócz rozmiaru 60x30 cm oferujemy też panele tapicerowane prostokątne w rozmiarze 50x30 cm i panele w rozmiarze 40x30 centymetrów.

Czyszczenie i konserwacja paneli tapicerowanych nie są trudne, zabrudzenia usuwa się szczoteczką „czesząc” powierzchnię panelu wzdłuż włókien tkaniny. Od czasu do czasu panele tapicerowane należy też odkurzyć ssawką, która jest przeznaczona do mebli tapicerowanych.

Panel tapicerowany prostokątny 60x30

Panel tapicerowany 30x60

Montaż? Nic trudnego, bez narzędzi, wiercenia, uciążliwego remontu, bez czekania na terminu fachowca. Panele można zamontować samemu. Montaż paneli tapicerowanych to w zasadzie tylko przyklejenie ich do ściany i… nic więcej. Do klejenia paneli tapicerowanych do ściany stosujemy piankowe taśmy klejące dwustronne lub taśmy dwustronne na rzep. Można też przykleić panele tapicerowane do ściany klejem, jednak przy tym sposobie montażu pamiętajmy, żeby zapewnić odpowiednią wentylację pomieszczenia i po przyklejeniu paneli wywietrzyć pomieszczenie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą innych kształtów paneli tapicerowanych- kwadratów, heksagonów (modne plastry miodu) i trójkątów równobocznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl