Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ):

Co to jest panel tapicerowany?

Panel tapicerowany to element wystroju wnętrz, który jest alternatywą dla farb i tapet. Panel tapicerowany ożywi każde wnętrze i sprawi, że wnętrze stanie się efektowne i przytulne. Panele tapicerowane sprawdzają się również w roli wezgłowia i mogą być wypełnieniem wnęk w korytarzach.

Z czego jest zrobiony panel tapicerowany?

Panel tapicerowany składa się z podstawy zrobionej z mdf. Wypełnienie jest z gąbki, natomiast materiał, którym tapicerujemy panele to welwet. Używamy certyfikowanych materiałów od sprawdzonych dostawców.

Jakie są zalety paneli tapicerowanych?

Bezsprzecznie najważniejsza zaleta to funkcja dekoracyjna. Poza tym, użyte jako wezgłowie lub przyklejone obok łóżka pozwalają uniknąć uderzeń w twardą ścianą. Ważna jest też zdolność do absorbowania dźwięków. Panele tapicerowane znakomicie się sprawdzą do wyciszenia pomieszczeń.

Gdzie można zamontować panele tapicerowane?

Praktycznie w każdym pomieszczeniu wewnątrz budynku. Najczęściej stosuje się je w sypialni, przedpokoju, pokoju dziecięcym i salonie. Nie ma przeszkód przed montażem paneli w przestrzeniach biurowych, hotelach i restauracjach. Niewskazane jest montowanie paneli tapicerowanych w łazience, gdzie byłyby narażone na zawilgocenia i w kuchni, ponieważ materiały absorbują zapachy.

Czy panele tapicerowane nadają się na zewnątrz?

Niestety nie. Panele mają podstawę z mdf, który mógłby nasiąknąć wodą i ulec zniszczeniu. Podobnie materiał, którym obity jest panel.

Czy można zamówić inne panele tapicerowane w sklepie?

Oczywiście. Mamy własną szwalnię i tapicernię, spore zaplecze, które pozwoli nam wykonać nietypowe zamówienia. Możemy wykonać panel tapicerowany innymi tkaninami i w różnej grubości. Czas oczekiwania na panele tapicerowane na zamówienie jest nieco dłuższy, ale z reguły nie przekracza 21 dni.

Jak się czyści panele tapicerowane?

Czyszczenie paneli tapicerowanych jest nieskomplikowane. Czyści się je tak jak tapicerowane meble. Zabrudzenia usuwa się miękką szczoteczką. Raz na jakiś czas zalecamy odkurzyć panele tapicerowane przy użyciu ssawki do materiałów. Do impregnacji można stosować środki dostępne na rynku dedykowane do tkanin welurowych, welwetowych i aksamitów.

Jak zamontować panele tapicerowane?

Montaż paneli tapicerowanych jest nieskomplikowany, czysty i prosty. Wystarczy klej lub taśma dwustronna i chwila wolnego czasu. Panele tapicerowane przykleja się bezpośrednio do ściany. Nie ma potrzeby wiercenia, wbijania gwoździ.

Panele z taśmą klejącą- montaż.

Jaki jest koszt dostawy?

Koszt dostawy zależy od ilości i wielkości paneli. Do 8 paneli możemy spakować w jednej paczce. Koszt wysyłki do 8 szt. paneli do wymiaru 60x30 paneli to 19,5 zł przy przedpłacie i 24,5 zł przy wysyłce za pobraniem.

Panele "płotki" do 8 szt.- koszy wysyłki przedpłaconej to 75 zł, koszt wysyłki za pobraniem 79 zł.

Każde kolejne 8 szt. wysyłamy w następnej paczce.

Wysyłkę dla zamówień powyżej 30 sztuk wyceniamy indywidualnie.

Ile trzeba czekać na zamówienie?

Panele tapicerowane produkujemy na zamówienie, czas realizacji zamówienia to najczęściej ok. 3-4 dni robocze.

Czy transakcje płatnicze są bezpieczne?

Tak. Dbamy o bezpieczeństwo Klientów. Sklep jest zabezpieczony certyfikatem SSL, który szyfruje połączenie. Transakcje realizuje firma Blue Media- wiodący operator płatności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl